Hoşgeldiniz, +90 212 267 13 98 info@tudoksad.org.tr
Tamamlanan Etkinlikler

9. Ulusal Döküm Kongresi Programı Yayınlandı!

Etkinlik Tarihi :20.10.2017

Döküm sektörü ile ilgili akademik, teknolojik, ekonomik, ticari ve pratik çalışmalara ilişkin bilgi ve deneyimlerin katılımcılara aktarılmasını ve ortak konuların karşılıklı olarak paylaşılmasını amaçlayan 9. Döküm Kongresi programı belli oldu. İki gün boyunca altı oturumda 30 sözlü bildiri sunulacak. 13 Poster bildirisinin de olduğu Kongre’de Shenyang Machine Tool Group – SYMG frmasından Dr. Ömer Ganiyusufoğlu ve Siemens Türkiye’den Ali Rıza Ersoy davetli konuşmacı olarak yer alacak. 20 Ekim Cuma günü saat 10:00’da başlayacak olan Kongre programı 21 Ekim Cumartesi günü saat 17:00’a kadar devam ediyor.

Döküm Sektöründe İnsan Kaynakları Yönetimi, Kalıp & Maça Teknolojileri, Döküm Teknolojileri Demir-Çelik, Döküm Teknolojileri Demir Dışı ve Döküm Sektöründe İyi Uygulamalar başlıklarıyla yapılacak oturumlarla birlikte Kongre’nin ilk gününde Entil Endüstri Yat. Tic. A.Ş. dökümhanesine teknik bir gezi de düzenlenecek. Geleneksel “Dökümcüler Akşamı” da yine ilk gün yapılıyor.

Kongre programına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz:

Kongre boyunca Derneğimiz tarafından gerçekleştirilecek olan etkinliklere katılımı desteklemek ve daha aktif bir organizasyon sağlamak amacıyla firmanızdan katılacakların listesini e-posta ile hakan@tudoksad.org.tr veya 0212 213 06 31 nolu faksımıza 13 Ekim 2017 Cuma akşamına kadar bildirmenizi önemle rica ediyoruz.

 

Kongremize katılım Tüdöksad üyesi firmalara ve öğrencilere ücretsiz olup; Üye harici firmalardan katılım olması durumunda her bir ziyaretçi için 250 TL + KDV bedel ile faturalandırılacaktır.