Hoşgeldiniz, +90 212 267 13 98 info@tudoksad.org.tr
9. Döküm Kongresi

9. Döküm Kongresi - Genel Bilgileri

Sponsorlarımız
  • HM Ankiros Platin
Kongre Tarihleri20.10.2017 - 21.10.2017 Kongre YeriDivan Express Hotel - Eskişehir

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği organizasyonu ile 1999 yılından bu yana Ankiros/Annofer/Turkcast fuarları ile eş zamanlı olarak düzenlenmekte olan Uluslararası Döküm Kongreleri bu yıldan itibaren her yıl düzenleniyor. Döküm Kongresi, Ankiros Annofer Turkcast fuarlarının olmadığı yıllarda Türkiye'nin farklı şehirlerinde düzenlenecek. Fuar senelerinde ise İstanbul TÜYAP'ta düzenlenmeye devam edilecek. TÜDÖKSAD Döküm Kongreleri'nin bu yılki durağı Eskişehir. 9. Döküm Kongresi 20-21 Ekim 2017 tarihlerinde Eskişehir'de Divan Express Oteli’nde düzenleniyor.

Döküm Kongresi, döküm sektörü ile ilgili akademik, teknolojik, ekonomik, ticari ve pratik çalışmalara ilişkin bilgi ve deneyimlerin katılımcılara aktarılmasını ve ortak konuların karşılıklı olarak paylaşılmasını amaçlıyor.

Tüm Dökümcüleri Çalışmalarını Paylaşmaları İçin Kongremize Bekliyoruz!

Seçilen bildiriler 25 dakikalık sunumlar şeklinde kongre oturumlarında sunulacaktır. Bildiri özeti çalışmanın ana hatlarını kısaca yansıtmalı ve bir A4 sayfasını aşmayacak şekilde olmalıdır. Ayrıca bildiri başlığı, yazarlar ve tüm  iletişim bilgileri belirtilmelidir. Başvuru tüm üyelerimize açıktır.

Kongre Danışma Kurulu iletilen bildiri özetlerini inceleyecek ve kabul edilen bildiriler ilan edilecektir.

Bildiri Özetlerini İletmek İçin Son Gün: 26 Mayıs 2017