Açıklama
Tüdöksad Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.
Eğitim Tarihi
21.07.2020
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
16.07.2020
Başvuru Bitiş Tarihi
20.07.2020
Eğitim Yeri
Webinar
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2020 yılında seminer faaliyetlerimize Tüdöksad Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda on dördüncü webinarımız “Dökümde Malzemelerde Sıvı Penetrant Muayenesi ve TS EN 1371-1 Standardının Yorumlanması" başlığında 21 Temmuz 2020 Salı günü saat 13.30’da başlayacaktır.

Gedik Test Merkezi Genel Müdürü Sayın Uğur GÜROL ve Gedik Test Merkezi Eğitim Bölüm Başkanı Serap Duygu AĞABEYOĞLU Dökümde Malzemelerde Sıvı Penetrant Muayenesi ve TS EN 1371-1 Standardının analizine dair püf noktaları paylaşacak ve sonrasında katılımcılarımızın sorularını yanıtlayacaktır.

Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları:

• 21 Temmuz Salı günü saat: 13.30-14.30 arasında gerçekleştirilecektir.

• Belirtilen konuyla ilgili paylaşımlar Gedik Test Merkezi Genel Müdürü Sayın Uğur GÜROL ve Gedik Test Merkezi Eğitim Bölüm Başkanı Serap Duygu AĞABEYOĞLU tarafından gerçekleştirilecektir.

• Seminer günü webinara bağlanabileceğiniz link e-posta adresinize 12:00 – 12:30 arasında gönderilecektir. E-posta ile gelen bağlantıya belirtilen saatte tıklayarak katılım gösterebilirsiniz.

• Toplantı Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

Sistemin Doğru Çalışması İçin Gereksinimler

• Windows, Mac ya da Linux işletim sistemine sahip masaüstü cihazlar ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için Google Chrome

• Eğitime katılacak meslektaşlarımız ile irtibata geçilerek webinar öncesinde sistem kontrolü amacıyla deneme oturumları gerçekleştirilecektir. Böylelikle webinar esnasında karşılaşılabilecek bağlantı problemlerinin önüne geçilmesi sağlanacaktır.

Katılımcıların kayıt yaptırmak üzere en geç 20 Temmuz Pazartesi günü tarihine kadar [email protected] adresine göndermeleri ya da akademi.tudoksad.org.tr adresinden derneğimize ulaştırmaları gerekmektedir.


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
DÖKÜMDE SIVI PENETRANT MUAYENE VE DEĞERLENDİRME KRİTERLERİ
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.