Açıklama
​​​​​​TÜDÖKSAD Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.​
Eğitim Tarihi
10.11.2020
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
02.11.2020
Başvuru Bitiş Tarihi
10.11.2020
Eğitim Yeri
Webinar
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2020 yılında seminer faaliyetlerimize Tüdöksad Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda 2020 yılı 21. Webinarımız “Endüstriyel Ölçekte Uygulanabilen Östemperleme Prosesleri & Döküm Sanayiine Katkıları" başlığında 10 Kasım 2020 Salı günü saat 13.30’da ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir.

Döksan Isıl İşlem firması Kalite & Ar-Ge Direktörü Sayın Ayşe Erkan yapacağı sunumda, östemperleme prosesleri ve döküm parçalara etkileri hakkında bilgiler paylaşacak ve katılımcılarımızın sorularını yanıtlayacaktır.

Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları:

10 Kasım Salı günü saat: 13.30-14.30 arasında gerçekleştirilecektir.

• Toplantı Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

• Webinara katılım sınırı 100 kişi ile sınırlıdır. Toplantı gidişatını aksatmamak adına etkinlik saatinde 100 kişilik katılım sağlandıktan sonra webinara giriş yapılması mümkün olmayacaktır.100’den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan ilk 100 kullanıcıya öncelik verilecektir.

​​​​​​TÜDÖKSAD Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.​

Webinar eğitime kayıt oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayarak bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

Katılım Kinki: https://zoom.us/meeting/register/tJIlde2upzssGdFfGzi-BDVyPk4NKNMeCYTY


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
TÜDÖKSAD_ÖSTEMPERLEME_Sunum 30_10_20
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.