Açıklama
Katılımcıların kayıt yaptırmak üzere  en geç 20 Ağustos Salı günü tarihine kadar [email protected] adresine göndermeleri ya da akademi.tudoksad.org.tr adresinden derneğimize ulaştırmaları gerekmektedir.
Eğitim Tarihi
21.08.2019
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
07.08.2019
Başvuru Bitiş Tarihi
20.08.2019
Eğitim Yeri
Webinar - Online Eğitim
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2019 yılında eğitim ve seminer aktivitelerimize Tüdöksad Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda devam etmekteyiz.

Webinar / Online seminerler serimize devam ediyoruz. İnternet üzerinden canlı olarak yapılan bu seminerlerin; özellikle lojistik sebebiyle Dernek merkezimizde/Çevre illerde düzenlediğimiz eğitimlere katılamayan meslektaşlarımıza fayda sağlaması hedeflenmektedir.

Bu doğrultuda beşinci webinarımız Kalite Yönetimi Odaklı Kurumsal Kaynak Planlama-ERP başlığında 21 Ağustos 2019 Çarşamba günü saat 13.30’da başlayacaktır. Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

  • 21 Ağustos Çarşamba günü Saat: 13.30-14.30 arasında gerçekleştirilecektir.
  • Belirtilen konu ana hatlarıyla Bilişim A.Ş. ERP Çözümleri Müdürü Sedat Mutlu Yılmaz (End.Yük.Müh) tarafından anlatılacaktır.
  • Seminer günü webinara bağlanabileceğiniz link e-posta adresinize 12:00 – 12:30 arasında gönderilecektir. E-posta ile gelen bağlantıya belirtilen saatte tıklayarak katılım gösterebilirsiniz.

Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
BilişimERP Döküm Sunum 21.08.2019-sıkıştırıldı
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.