Açıklama
Tüdöksad Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.
Eğitim Tarihi
07.05.2020
Eğitim Saati
16:00
Başvuru Başlangıç Tarihi
29.04.2020
Başvuru Bitiş Tarihi
06.05.2020
Eğitim Yeri
WEBINAR
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2020 yılında seminer faaliyetlerimize Tüdöksad Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.
Bu doğrultuda yedinci webinarımız “Ölçme Hataları & Metrolojik Kurallar” başlığında 7 Mayıs 2020 Perşembe günü saat 16.00’da başlayacaktır. Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Anıl Akdoğan, ölçme uygulamalarında yaşanan hatalar ve metroloji prensipleri hakkında bilgilerini paylaşacak ve soruları yanıtlayacaktır.
Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları:
• 7 Mayıs Perşembe günü saat: 16.00-17.00 arasında gerçekleştirilecektir.
• Belirtilen konuyla ilgili paylaşımlar Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Anıl Akdoğan tarafından gerçekleştirilecektir.
• Seminer günü webinara bağlanabileceğiniz link e-posta adresinize 12:00 – 12:30 arasında gönderilecektir. E-posta ile gelen bağlantıya belirtilen saatte tıklayarak katılım gösterebilirsiniz.
• Toplantı Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

Sistemin Doğru Çalışması İçin Gereksinimler
• Windows, Mac ya da Linux işletim sistemine sahip masaüstü cihazlar ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için Google Chrome
• Eğitime katılacak meslektaşlarımız ile irtibata geçilerek webinar öncesinde sistem kontrolü amacıyla deneme oturumları gerçekleştirilecektir. Böylelikle webinar esnasında karşılaşılabilecek bağlantı problemlerinin önüne geçilmesi sağlanacaktır.

Katılımcıların kayıt yaptırmak üzere en geç 6 Mayıs Çarşamba günü tarihine kadar [email protected] adresine göndermeleri ya da akademi.tudoksad.org.tr adresinden derneğimize ulaştırmaları gerekmektedir.


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
OLCME ISLEMLERINDEKI HATALAR ve METROLOJIK PRENSİPLER_TUDOKSAD WEBINAR_07_05_2020-sıkıştırıldı
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.