Açıklama
Tüdöksad Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.
Eğitim Tarihi
15.09.2020
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
08.09.2020
Başvuru Bitiş Tarihi
14.09.2020
Eğitim Yeri
Webinar
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2020 yılında seminer faaliyetlerimize Tüdöksad Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda 2020 yılı 18. Webinarımız “Melting Optimization in Smart Foundries 4.0" başlığında 15 Eylül 2020 Salı günü saat 13.30’da ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir.

İspanyol AVM Soluciones firması CEO’su Sayın Mr. Alberto Montenegro tarafından İngilizce yapılacak sunumda, dökümhanelerimizin ergitme birimlerinde yapılabilecek optimizasyon çalışmalarıyla daha stabil bir kimyasal kompozisyon doğrultusunda maliyetleri ve fire oranlarını büyük ölçüde azaltan son teknolojileri paylaşacak ve katılımcılarımızın sorularını yanıtlayacaktır. (https://amvsoluciones.com/amv-optimization-in-software-develop-applications-for-the-specific-needs-of-your-business/)

Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları:

• 15 Eylül Salı günü saat: 13.30-14.30 arasında gerçekleştirilecektir.

• Seminer günü webinara bağlanabileceğiniz link e-posta adresinize 12.00 – 12.30 arasında gönderilecektir. E-posta ile gelen bağlantıya belirtilen saatte tıklayarak katılım gösterebilirsiniz.

• Toplantı Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

• Webinara katılım sınırı 100 kişi ile sınırlıdır. Toplantı gidişatını aksatmamak adına etkinlik saatinde 100 kişilik katılım sağlandıktan sonra webinara giriş yapılması mümkün olmayacaktır.100’den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan ilk 100 kullanıcıya öncelik verilecektir.

Katılımcıların kayıt yaptırmak en geç 14 Eylül Pazartesi günü tarihine kadar [email protected] adresine göndermeleri ya da akademi.tudoksad.org.tr adresinden derneğimize ulaştırmaları gerekmektedir.

CEVAP:

Katılımcı

Firma:

Ad Soyad:

Ünvan/Görevi:

Telefon (Cep):

E-posta: (*bildirilmesi zorunludur)

Bilgilerinize sunuyor ilgili çalışanlarınızın katılımını bekliyoruz.


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
TUDOKSAD WEBINAR SEP 2020
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.