Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği (TÜDÖKSAD) olarak, sektördeki en önemli buluşmalardan biri olan Uluslararası Döküm Kongresi'nin on ikincisini duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Kongre "Metal Döküm Sektöründe Sürdürülebilirlik" teması altında, 19-21 Eylül 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde, ANKIROS / TURKCAST 2024 Fuarları ile eş zamanlı olarak gerçekleşecektir.

Kongremiz, akademik, teknolojik, ekonomik ve pratik çalışmalar hakkında bilgi ve deneyim paylaşımı yapılması amacıyla düzenlenmektedir. Bu platform, sektör profesyonelleri için değerli bir bilgi alışverişi fırsatı sunmaktadır.

Bildiri Sunumu için Çağrı:

Kongrede sunulacak bildiriler için özet gönderimlerinizin, 29 Mart 2024 tarihine kadar bizlere ulaştırılmasını rica ederiz. Özetleriniz, e-posta yoluyla [email protected] adresine veya akademi.tudoksad.org.tr üzerinden form doldurarak iletilmelidir.

Bildiri Konuları Şunları İçermelidir:

- Döküm Sektöründe Eğitim

- Maliyet, Verimlilik ve Karlılık

- Ar-Ge Çalışmaları ve İnovasyon

- Yeni Üretim ve Kontrol Teknolojileri

- Dijital Tasarım ve Dönüşüm

- Çevre, İş Güvenliği, Çalışan Memnuniyeti ve Bağlılığı

Bildiri özetiniz, çalışmanızın ana hatlarını özetleyen, A4 boyutunda bir sayfayı geçmeyecek şekilde hazırlanmalıdır. Başlık, yazar(lar) ve iletişim bilgileri dahil edilmelidir. Tüm sektör mensuplarının başvuruları kabul edilmektedir.

Kongre Danışma Kurulu, gönderilen özetleri değerlendirecek ve seçilen bildirileri ilan edecektir.

Sektördeki yenilikler ve sürdürülebilirlik konusunda bilgi ve deneyimlerinizi paylaşmak üzere sizleri de aramızda görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

 

 

 

Bildiri özetiniz,

çalışmanızın ana hatlarını özetleyen, A4 boyutunda bir sayfayı geçmeyecek şekilde hazırlanmalıdır. Başlık, yazar(lar) ve iletişim bilgileri dahil edilmelidir. Tüm sektör mensuplarının başvuruları kabul edilmektedir.