Açıklama
​​​​​​TÜDÖKSAD Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.​
Eğitim Tarihi
27.10.2020
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
19.10.2020
Başvuru Bitiş Tarihi
26.10.2020
Eğitim Yeri
Webinar
Eğitim İçeriği

Değerli Üyemiz,

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2020 yılında seminer faaliyetlerimize Tüdöksad Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda 2020 yılı 20. Webinarımız “Çelikte Mikro Yapılar" başlığında 27 Ekim 2020 Salı günü saat 13.30’da ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir.

Bodycote Istaş Isıl İşlem firması Ar&Ge ve Eğitim Müdürü Sayın Bilgi Çengelli yapacağı sunumda, çelik malzemelere ilişkin genel bilgilendirmeden sonra mikro yapılar ve mikro yapı analizleri hakkında bilgiler paylaşacak ve katılımcılarımızın sorularını yanıtlayacaktır.

Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları:

• 27 Ekim Salı günü saat: 13.30-14.30 arasında gerçekleştirilecektir.

• Toplantı Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

• Webinara katılım sınırı 100 kişi ile sınırlıdır. Toplantı gidişatını aksatmamak adına etkinlik saatinde 100 kişilik katılım sağlandıktan sonra webinara giriş yapılması mümkün olmayacaktır.100’den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan ilk 100 kullanıcıya öncelik verilecektir.Webinar eğitime kayıt oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayarak bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

Katılım Kinki: https://zoom.us/meeting/register/tJMrd-6rrz8oG9KmQiPT77BvVgfLFZPc0Wo0


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
ısıl işlemde iç yapılar- Tüdoksad_Parça1
ısıl işlemde iç yapılar- Tüdoksad_Parça2
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.