Açıklama
​​​​​​TÜDÖKSAD Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.​
Eğitim Tarihi
12.01.2021
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
05.01.2021
Başvuru Bitiş Tarihi
11.01.2021
Eğitim Yeri
WEBİNAR
Eğitim İçeriği

Değerli Üyemiz,

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2021 yılında seminer faaliyetlerimize TÜDÖKSAD Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda yeni yılın ilk webinarı “Demir Dökümde Aşılama Teori ve Pratiği" başlığında 12 Ocak 2021 Salı günü saat 13.30’da ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir.

Üyemiz ASK Chemicals TR firmasından Sayın Hakan Kakaç (Metalurji ve Malzeme Mühendisi) ile Sayın Gökhan Yıldırım (Metalurji ve Malzeme Mühendisi) demir döküm proseslerinde aşılama teorileri ve pratikleri hakkında güncel gelişmeleri paylaşacak ve katılımcılarımızın sorularını yanıtlayacaktır.

Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları:

• 12 Ocak Salı günü saat: 13.30-15.00 arasında gerçekleştirilecektir.

• Toplantı Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

• Webinara katılım sınırı 100 kişi ile sınırlıdır. Toplantı gidişatını aksatmamak adına etkinlik saatinde 100 kişilik katılım sağlandıktan sonra webinara giriş yapılması mümkün olmayacaktır.100’den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan ilk 100 kullanıcıya öncelik verilecektir.

Webinar eğitime kayıt oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayarak bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

Katılım Linki: https://zoom.us/meeting/register/tJAtf-2sqDgiGNQVx6XXkFOD2RkmpXjbrJ6k 


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
Demir dökümde aşılama teori ve pratiği-12-01-2020
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.