Açıklama
​​​​​​TÜDÖKSAD Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.​
Eğitim Tarihi
26.01.2021
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
19.01.2021
Başvuru Bitiş Tarihi
25.01.2021
Eğitim Yeri
Webinar
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2021 yılında seminer faaliyetlerimize TÜDÖKSAD Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda yılın ikinci webinarı “Uygun Mangan/Kükürt Oranı ile Dökme Demirde Mukavemet Artışı Sağlanması" başlığında 26 Ocak 2021 Salı günü saat 13.30’da ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir.

Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci (Metalurji Yüksek Mühendisi) konu hakkında derlediği bilgileri ve tecrübelerini paylaşacak, katılımcılarımızın sorularını yanıtlayacaktır.

Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları:

• 26 Ocak Salı günü saat: 13.30-15.00 arasında gerçekleştirilecektir.

• Webinara katılım sınırı 100 kişi ile sınırlıdır. Toplantı gidişatını aksatmamak adına etkinlik saatinde 100 kişilik katılım sağlandıktan sonra webinara giriş yapılması mümkün olmayacaktır.100’den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan ilk 100 kullanıcıya öncelik verilecektir.

Webinar eğitime kayıt oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayarak bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

Katılım Linki: https://zoom.us/meeting/register/tJYkcO6srD0jH9wpU1kdYEhdJummUhGETdCR 


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
Webinar sunumu_MnS_oranı
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.