Açıklama
​​​​​​TÜDÖKSAD Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.​
Eğitim Tarihi
06.04.2021
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
30.03.2021
Başvuru Bitiş Tarihi
05.04.2021
Eğitim Yeri
Webinar
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2021 yılında seminer faaliyetlerimize TÜDÖKSAD Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda yılın yedinci webinarı "Kum Yenileme Tekniği ve Tesis Kurulumu" başlığında 6 Nisan 2021 Salı günü saat 13.30’da ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir.

Üye Dökümhanemiz Anadolu Döküm firmasından Sayın Mustafa Akyürek (Fabrika Müdürü), reçineli kumların yenilenmesi ve özellikle termal yenileme konusundaki bilgi ve tecrübelerini paylaşacak ve katılımcılarımızın sorularını yanıtlayacaktır.

Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadçar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları:

• 6 Nisan Salı günü saat: 13.30-15.00 arasında gerçekleştirilecektir.

• Toplantı Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

• Webinara katılım sınırı 100 kişi ile sınırlıdır. Toplantı gidişatını aksatmamak adına etkinlik saatinde 100 kişilik katılım sağlandıktan sonra webinara giriş yapılması mümkün olmayacaktır.100’den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan ilk 100 kullanıcıya öncelik verilecektir.Webinar eğitime kayıt oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayarak bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

Katılım Linki: https://zoom.us/meeting/register/tJErd-GgqjopHtzJYRq2uCrRG6-KbYXMCYGV 


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
Döküm Kumunun Termal Reklamasyonunun Yararları-Teknolojisi-Ekipmanı (Altın Kum)
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.