Açıklama
​​​​​​TÜDÖKSAD Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.​
Eğitim Tarihi
04.05.2021
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
26.04.2021
Başvuru Bitiş Tarihi
03.05.2021
Eğitim Yeri
Webinar
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2021 yılında seminer faaliyetlerimize TÜDÖKSAD Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda yılın dokuzuncu webinarı "Cold Box Maça Üretimi Teorisi, Pratiği ve İyi Uygulamalar" başlığında 4 Mayıs 2021 Salı günü saat 13.30’da ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir.

Üyemiz ASK Chemicals TR firmasından Sayın Hakan Kakaç (Metalurji ve Malzeme Mühendisi), cold box maça üretiminin teorisi, pratiği ve iyi uygulamalar hakkında bilgi ve tecrübelerini paylaşacak ve katılımcılarımızın sorularını yanıtlayacaktır.

Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları:

• 4 Mayıs Salı günü saat: 13.30-15.00 arasında gerçekleştirilecektir.

• Toplantı Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

• Webinara katılım sınırı 100 kişi ile sınırlıdır. Toplantı gidişatını aksatmamak adına etkinlik saatinde 100 kişilik katılım sağlandıktan sonra webinara giriş yapılması mümkün olmayacaktır.100’den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan ilk 100 kullanıcıya öncelik verilecektir.Webinar eğitime kayıt oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayarak bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

Katılım Linki: https://zoom.us/meeting/register/tJArf-uorjMqH9cMtBYVdEtoFpChC3ZMySQt


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
04.05.2021 - Tudoksad - Cold Box Recine Sistemi&V3 (2)
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.