Açıklama
​​​​​​TÜDÖKSAD Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.​
Eğitim Tarihi
10.08.2021
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
02.08.2021
Başvuru Bitiş Tarihi
10.08.2021
Eğitim Yeri
Webinar
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2021 yılında seminer faaliyetlerimize TÜDÖKSAD Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda yılın on beşinci webinarı “Maça Boyalarının Seçim ve Uygulama Kriterleri” başlığında 10 Ağustos 2021 Salı günü saat 13.30’da ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir.

Üyemiz ASK Chemicals TR firmasından Sayın Hakan Kakaç (Metalurji Yüksek Mühendisi), metal döküm proseslerinde maça boyalarının seçim yöntemleri ve uygulama kriterleri hakkında bilgi paylaşımı gerçekleştirecek ve katılımcılarımızın sorularını yanıtlayacaktır.

Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları:

• 10 Ağustos Salı günü saat: 13.30-15.00 arasında gerçekleştirilecektir.

• Toplantı TÜDÖKSAD Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

• Webinara katılım sınırı 100 kişi ile sınırlıdır. Toplantı gidişatını aksatmamak adına etkinlik saatinde 100 kişilik katılım sağlandıktan sonra webinara giriş yapılması mümkün olmayacaktır.100’den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan ilk 100 kullanıcıya öncelik verilecektir.Webinar eğitime kayıt oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayarak bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

Katılım Linki: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZckf-yhqjksHtc77rL1Srnqs7O7e3MtyoGw


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
MIRATEC_TS_EN
10 08 2021 - TUDOKSAD - ASK TR Refrakter Esaslı BoyaR2_compressed
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.