Açıklama
​​​​​​TÜDÖKSAD Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.​
Eğitim Tarihi
07.09.2021
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
31.08.2021
Başvuru Bitiş Tarihi
07.09.2021
Eğitim Yeri
Webinar
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2021 yılında seminer faaliyetlerimize TÜDÖKSAD Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda yılın on yedinci webinarı “State of the art Green Sand Moulding – The process for the future " başlığında 7 Eylül 2021 Salı günü saat 13.30’da ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir.

Üyemiz Meta-Mak Metalurji kuruluşunun temsilcisi olduğu DISA Industries A/S firmasından Sayın Dr. Per Larsen (İnovasyon Müdürü) İngilizce yapacağı sunumda, yaş kum kalıplama prosesindeki güncel gelişmeler ve yeni trendler hakkında bilgiler paylaşacak ve katılımcılarımızın sorularını yanıtlayacaktır.

Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları:

• 7 Eylül Salı günü saat: 13.30-15.00 arasında gerçekleştirilecektir.

• Toplantı Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

• Webinara katılım sınırı 100 kişi ile sınırlıdır. Toplantı gidişatını aksatmamak adına etkinlik saatinde 100 kişilik katılım sağlandıktan sonra webinara giriş yapılması mümkün olmayacaktır.100’den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan ilk 100 kullanıcıya öncelik verilecektir.Webinar eğitime kayıt oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayarak bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

Katılım Linki: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZArfuysqTkuEtKrhQu_umCyoiuMY8UAwGfS


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
2021-09-07 State of the art Green Sand Moulding – The process for the future V06 compressed_
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.