Açıklama
​​​​​​TÜDÖKSAD Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.​
Eğitim Tarihi
21.09.2021
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
13.09.2021
Başvuru Bitiş Tarihi
21.09.2021
Eğitim Yeri
Webinar
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2021 yılında seminer faaliyetlerimize TÜDÖKSAD Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda yılın on sekizinci webinarı “Preparation of FeSiMg Master Alloy or Other Alloys Into the Ladle" başlığında 21 Eylül 2021 Salı günü saat 13.30’da ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir.

Üyemiz Meta-Mak Metalurji kuruluşunun temsilcisi olduğu Euro Equip firmasından Sayın Carlas Cadarso (Şirket Ortağı) İngilizce yapacağı sunumda, demir grubu dökümhanelerindeki pota ve otomatik dozaj uygulamalarına dair güncel gelişmeleri paylaşacak ve katılımcılarımızın sorularını yanıtlayacaktır.

Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları:

• 21 Eylül Salı günü saat: 13.30-15.00 arasında gerçekleştirilecektir.

• Toplantı Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

• Webinara katılım sınırı 100 kişi ile sınırlıdır. Toplantı gidişatını aksatmamak adına etkinlik saatinde 100 kişilik katılım sağlandıktan sonra webinara giriş yapılması mümkün olmayacaktır.100’den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan ilk 100 kullanıcıya öncelik verilecektir.Webinar eğitime kayıt oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayarak bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

Katılım Linki: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZEld--qrzsoE9Xxod_KMVp-u4bsHSRG-YBt


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
Preparacion FeSiMg tratamiento en cuchara rev P_eng ND Tudoksad
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.