Açıklama
​​​​​​TÜDÖKSAD Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.​
Eğitim Tarihi
14.12.2021
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
06.12.2021
Başvuru Bitiş Tarihi
13.12.2021
Eğitim Yeri
Webinar
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2021 yılında seminer faaliyetlerimize TÜDÖKSAD Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda yılın yirmi dördüncü ve son webinarı “Sanayide Araştırma Geliştirme (ARGE) ve Teknoloji Yönetimi" başlığında 14 Aralık 2021 Salı günü saat 13.30’da ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir.

Sektörümüzün tecrübeli profesyonellerinden Sayın Doç. Dr. Metin Başaran yapacağı sunumda; başta sanayide ArGe’nin önemi, şirket başarısını ölçme, ArGe’nin organizasyonu, uygulanması, denetimi, ArGe projesi hazırlama ve dikkat edilmesi gereken hususlar, TÜBİTAK iş birliği imkanları olmak üzere geniş bir kapsamda bilgilendirme yapacak ve katılımcılarımızın sorularını yanıtlayacaktır.

Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları:

• 14 Aralık Salı günü saat: 13.30-15.00 arasında gerçekleştirilecektir.

• Toplantı TÜDÖKSAD Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

• Webinara katılım sınırı 100 kişi ile sınırlıdır. Toplantı gidişatını aksatmamak adına etkinlik saatinde 100 kişilik katılım sağlandıktan sonra webinara giriş yapılması mümkün olmayacaktır.100’den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan ilk 100 kullanıcıya öncelik verilecektir.Webinar eğitime kayıt oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayarak bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

Katılım Linki: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZMrdeytrjgqHtP23LBikjjBCVQ6sRVyzydL  


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
Sonuç bulunamadı
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.