Açıklama
​​​​​​TÜDÖKSAD Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermeye ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz şekilde düzenlemeye devam etmektedir.
Eğitim Tarihi
08.03.2022
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
01.03.2022
Başvuru Bitiş Tarihi
07.03.2022
Eğitim Yeri
Webinar
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2022 yılında seminer faaliyetlerimize TÜDÖKSAD Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda yılın beşinci webinarı “Döküm Parçada Cüruf Hatalarını Önlemek İçin Alınabilecek Tedbirler” başlığında 08 Mart 2022 Salı günü saat 13.30’da ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir.

Üyemiz Döktaş Dökümcülük firmasından Sayın Erkan Bulut (DÖKTAŞ Laboratuvar Sorumlusu), metal dökümhanelerde Döküm parçada cüruf hatalarını önlemek için alınabilecek tedbirler dair bilgi paylaşımı gerçekleştirecek ve katılımcılarımızın sorularını yanıtlayacaktır.

Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları:

• 08 Mart Salı günü saat: 13.30-15.00 arasında gerçekleştirilecektir.

• Toplantı TÜDÖKSAD Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.Webinar eğitime kayıt oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayarak bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

Katılım Linki:

https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZEvceuqqj4rHNMvNZM3XUXlToqgPK1pkRJ8 

Kayıt işlemini tamamlamanızın ardından, toplantı katılım bilgilerinin yer aldığı bir onay e-postası alacaksınız.


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
Sonuç bulunamadı
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.