Açıklama
​​​​​​TÜDÖKSAD Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermeye ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz şekilde düzenlemeye devam etmektedir.
Eğitim Tarihi
31.05.2022
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
23.05.2022
Başvuru Bitiş Tarihi
30.05.2022
Eğitim Yeri
Webinar
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2022 yılında seminer faaliyetlerimize TÜDÖKSAD Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda yılın dokuzuncu webinarı “Dökümhaneler İçin Yararlı İSİG Uygulama Örnekleri” başlığında 31 Mayıs 2022 Salı günü saat 13.30’da ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir.

Üyemiz Döktaş Dökümcülük firmasından İş Sağlığı ve Güvenliği Yöneticisi Sayın Onur Şahin; metal dökümhanelerinde iş sağlığı ve güvenliği yaklaşımını aktararak iyi uygulama örnekleri paylaşacak ve katılımcılarımızın sorularını yanıtlayacaktır.

Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları: 

• 31 Mayıs Salı günü saat: 13.30 -15.00 arasında gerçekleştirilecektir.

Toplantı TÜDÖKSAD Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.Webinar eğitime kayıt oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayarak bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

Katılım Linki: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZArf-ysqTssGNPu1LuEDlJ82BQy3G0gJwpi

Kayıt işlemini tamamlamanızın ardından, toplantı katılım bilgilerinin yer aldığı bir onay e-postası alacaksınız.


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
Tüdöksad İSG sunumu 31.05.2022 pdf_compressed (1)
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.