Açıklama
​​​​​​TÜDÖKSAD Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermeye ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz şekilde düzenlemeye devam etmektedir.
Eğitim Tarihi
28.06.2022
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
20.06.2022
Başvuru Bitiş Tarihi
27.06.2022
Eğitim Yeri
Webinar
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2022 yılında seminer faaliyetlerimize TÜDÖKSAD Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda  bu yılın onbirinci webinarı “ Kum Kaynaklı Döküm Hataları İçin Alınabilecek Genel Önlemler ”başlığında 28 Haziran 2022 Salı günü saat 13.30’da ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir.

TÜDÖKSAD Akademi Eğitim Danışmanı Seyfi Değirmenci Kum Kaynaklı Döküm Hataları İçin Alınabilecek Genel Önlemler hakkında güncel gelişmeleri paylaşacak ve katılımcılarımızın sorularını yanıtlayacaktır.

Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları: 

• 28 Haziran Salı günü saat: 13.30 -15.00 arasında gerçekleştirilecektir.Webinar eğitime kayıt oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayarak bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

Katılım Linki: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZwpduyqrD0qG9Gzjd1ZLdmBqflTktHeTnVb

Kayıt işlemini tamamlamanızın ardından, toplantı katılım bilgilerinin yer aldığı bir onay e-postası alacaksınız.


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
Sonuç bulunamadı
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.