Açıklama
TÜDÖKSAD Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.
Eğitim Tarihi
12.09.2023
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
04.09.2023
Başvuru Bitiş Tarihi
11.09.2023
Eğitim Yeri
Webinar
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2023 yılında seminer faaliyetlerimize TÜDÖKSAD Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda yılın on dördüncü webinarı; “Yeşil Mutabakat ve Sınırda Karbon Düzenlemesi Ekseninde Son Gelişmeler" başlığında 12 Eylül Salı günü saat 13.30’da ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir.

Etkinliğimizde Horizon Danışmanlık Yönetici Ortağı Sn. Eser Erginoğlu tüm paydaşlarımızı çok yakından ilgilendiren; ihracatta “Sınırda Karbon Vergisi düzenlemesi” ve karbon ayak izi hesaplamaları hususlarındaki güncel gelişmelerle ilgili paylaşımlarda bulunacak ve sorularımızı cevaplayacaktır.

Seminer Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi DEĞİRMENCİ moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

12 Eylül Salı günü saat 13:30-15:00 arasında Zoom üzerinden gerçekleşecek etkinlikte sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Etkinliğimize kayıt oluşturmak için aşağıdaki mavi renkli linke tıklayarak bilgilerinizi girmeniz ve Kaydol butonuna tıklamanız yeterlidir.

Katılım Linki: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZYvf-Gpqz0pE9MK8Zlu95y-n9Ob1QnPVMjX

Kayıt işlemini tamamlamanızın ardından, toplantı katılım bilgilerinin yer aldığı bir onay e-postası alacaksınız.


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
Sonuç bulunamadı