Açıklama
TÜDÖKSAD Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.
Eğitim Tarihi
04.10.2023
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
27.09.2023
Başvuru Bitiş Tarihi
03.10.2023
Eğitim Yeri
Webinar
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2023 yılında seminer faaliyetlerimize TÜDÖKSAD Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda yılın on beşinci webinarı; “Almanya’da Şirket Kurma veya Satınalma Yasal Mevzuatı,Eleman İstihdamı" başlığında 4 Ekim Çarşamba günü saat 13.30’da ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir.

Etkinliğimizde Av. Sn. Erinç ERCAN; Almanya’da şirket kurulması veya şirket satın alma yasal mevzuatı nasıl olmaktadır? Eleman istihdamında hangi konulara dikkat edilmelidir? Yatırım yaparken dikkat edilebilecek konular hakkında paylaşımlarda bulunacak ve sorularınızı cevaplayacaktır.

Seminer Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi DEĞİRMENCİ moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

4 Ekim Çarşamba günü saat 13:30-15:00 arasında Zoom üzerinden gerçekleşecek etkinlikte sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Etkinliğimize kayıt oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayarak bilgilerinizi girmeniz ve Kaydol butonuna tıklamanız yeterlidir.

Katılım Linki: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZMpdu6hrj4iH9wwz03GnLDtkWv9IxrgqPV1

Kayıt işlemini tamamlamanızın ardından, toplantı katılım bilgilerinin yer aldığı bir onay e-postası alacaksınız.


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
Sonuç bulunamadı