Açıklama
TÜDÖKSAD Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.
Eğitim Tarihi
21.11.2023
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
13.11.2023
Başvuru Bitiş Tarihi
20.11.2023
Eğitim Yeri
Webinar
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2023 yılında seminer faaliyetlerimize TÜDÖKSAD Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda yılın on altıncı webinarı; “IoT  Dijital Enerji Platformu ile Enerji Maliyetlerinin Düşürülmesi" başlığında 21 Kasım Salı günü saat 13.30’da ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir.

Apollo IOT Firmasından Baş İşletme Görevlisi Sn. Süleyman ATLAS; Üretim faaliyetlerinin devam ederken enerji yönetimi sırasında karşılaşabileceğimiz potansiyel zorluklar, enerjinizi en verimli şekilde kullanmanıza yardımcı olarak tüketimi ve karbon emisyonunu azaltırken maliyet tasarrufu konuları hakkında paylaşımlarda bulunacak ve sorularınızı cevaplayacaktır.

Seminer Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi DEĞİRMENCİ moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

21 Kasım Salı günü saat 13:30 -15:00 arasında Zoom üzerinden gerçekleşecek etkinlikte sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Etkinliğimize kayıt oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayarak bilgilerinizi girmeniz ve Kaydol butonuna tıklamanız yeterlidir.

Katılım Linki: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZEkduqtqT8uH9PmkgjJ6nvSyik05NOQwkFw

Kayıt işlemini tamamlamanızın ardından, toplantı katılım bilgilerinin yer aldığı bir onay e-postası alacaksınız.


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
Sonuç bulunamadı