Açıklama
TÜDÖKSAD Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.
Eğitim Tarihi
20.02.2024
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
13.02.2024
Başvuru Bitiş Tarihi
19.02.2024
Eğitim Yeri
Webinar
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2024 yılı seminer faaliyetlerimize TÜDÖKSAD Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda devam ediyoruz.

Bu yılın dördüncü webinarı; "Yüksek Basınçlı Döküm Prosesinde Magmasoft ile Optimizasyon Uygulamaları" başlığında 20 Şubat Salı günü saat 13.30’da ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir.

Üyemiz Magma Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri Genel Müdürü Murat AKÇİN ve Magma Bilişim Müşteri Yöneticisi Emrah GENÇALP; ergitme ve döküm proseslerindeki potansiyel kazanımlar, alüminyum hammadde tasarrufu, yolluk tasarımı ve yüksek basınçlı döküm proseslerinin kârlılık konuları hakkında paylaşımlarda bulunacak ve sorularınızı cevaplayacaktır.

Seminer Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sn. Seyfi DEĞİRMENCİ moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

20 Şubat Salı günü saat 13:30 -15:00 arasında Zoom üzerinden gerçekleşecek etkinlikte sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Etkinliğimize kayıt oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayarak bilgilerinizi girmeniz ve Kaydol butonuna tıklamanız yeterlidir.

Katılım Linki: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZ0ucemvpjoiHdLoWqGbjyv_Edx59DR5OED6

Kayıt işlemini tamamlamanızın ardından, toplantı katılım bilgilerinin yer aldığı bir onay e-postası alacaksınız.


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
Sonuç bulunamadı