Açıklama
TÜDÖKSAD Üye Firma Çalışanlarımıza Ücretsizdir.
Eğitim Tarihi
24.12.2019
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
18.12.2019
Başvuru Bitiş Tarihi
23.12.2019
Eğitim Yeri
WEBINAR - 6
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2019 yılında eğitim ve seminer aktivitelerimize Tüdöksad Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda devam etmekteyiz.

Webinar / Online seminerler serimize devam ediyoruz. İnternet üzerinden canlı olarak yapılan bu seminerlerin; özellikle lojistik sebebiyle Dernek merkezimizde/Çevre illerde düzenlediğimiz eğitimlere katılamayan meslektaşlarımıza fayda sağlaması hedeflenmektedir.

Bu doğrultuda altıncı webinarımız “ERP - İK Modülü Uygulamaları” başlığında 24 Aralık 2019 Salı günü saat 13.30’da başlayacaktır. Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları aşağıda belirtilmiştir:

  • 24 Aralık Salı günü Saat: 13.30-14.30 arasında gerçekleştirilecektir.
  • Belirtilen konu ana hatlarıyla Bilişim A.Ş. HR Çözümleri Müdürü Umut Armağan Bayraktaroğlu tarafından anlatılacaktır.

Seminer günü webinara bağlanabileceğiniz link e-posta adresinize 12:00 – 12:30 arasında gönderilecektir. E-posta ile gelen bağlantıya belirtilen saatte tıklayarak katılım gösterebilirsiniz.

Katılımcıların kayıt yaptırmak üzere en geç 23 Aralık Pazartesi günü tarihine kadar [email protected] adresine mail olarak göndermeleri ya da akademi.tudoksad.org.tr adresinden derneğimize ulaştırmaları gerekmektedir.


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
BilişimHR 2019_tudoksad
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.