Açıklama
Üye dışı firmalardan katılım için kişi başı 100 TL + KDV alınacaktır.
Eğitim Tarihi
21.01.2020
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
08.01.2020
Başvuru Bitiş Tarihi
20.01.2020
Eğitim Yeri
WEBİNAR
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2020 yılında seminer faaliyetlerimize Tüdöksad Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda devam etmekteyiz.

2020 yılı faaliyetlerimiz kapsamında Webinar / Online seminerler serimizin de devam etmesi planlanmaktadır. İnternet üzerinden canlı olarak yapılan bu seminerlerin; özellikle lojistik sebebiyle Dernek merkezimizde/Çevre illerde düzenlediğimiz eğitimlere katılamayan meslektaşlarımıza fayda sağlaması hedeflenmektedir.

Bu doğrultuda ilk webinarımız Fabrikalarda Eleman Eğitiminin Fırsat ve Tehditleri başlığında 21 Ocak 2020 Salı günü saat 13.30’da başlayacaktır. Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları aşağıda belirtilmiştir:

  • 21 Ocak Salı günü Saat: 13.30-14.30 arasında gerçekleştirilecektir.
  • Belirtilen konuyla ilgili paylaşımlar Kırpart Otomotiv Parçaları San. Tic. A.Ş. Üretimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sayın Sadi GÖKEER tarafından gerçekleştirilecektir.
  • Seminer günü webinara bağlanabileceğiniz link e-posta adresinize 12:00 – 12:30 arasında gönderilecektir. E-posta ile gelen bağlantıya belirtilen saatte tıklayarak katılım gösterebilirsiniz.
  • Toplantı Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

Katılımcıların kayıt yaptırmak en geç 20 Ocak Pazartesi günü tarihine kadar [email protected] adresine göndermeleri ya da akademi.tudoksad.org.tr adresinden derneğimize ulaştırmaları gerekmektedir.


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
SG_sunum_21_Ocak_2020
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.