Açıklama
Üye dışı firmalardan katılım için kişi başı 100 TL + KDV alınacaktır.
Eğitim Tarihi
25.02.2020
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
17.02.2020
Başvuru Bitiş Tarihi
24.02.2020
Eğitim Yeri
WEBİNAR
Eğitim İçeriği

  Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2020 yılında seminer faaliyetlerimize Tüdöksad Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda devam etmekteyiz.

2020 yılı faaliyetlerimiz kapsamında Webinar / Online seminerler serimizin de devam etmesi planlanmaktadır. İnternet üzerinden canlı olarak yapılan bu seminerlerin; özellikle lojistik sebebiyle Dernek merkezimizde/Çevre illerde düzenlediğimiz eğitimlere katılamayan meslektaşlarımıza fayda sağlaması hedeflenmektedir.

Bu doğrultuda ikinci webinarımız Dökümde Plastik Bazlı Eklemeli Üretim İçin Uygun Ekipman ve Malzeme Seçim Kriterleri başlığında 25 Şubat 2020 Salı günü saat 13.30’da başlayacaktır. Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları aşağıda belirtilmiştir:

  • 25 Şubat Salı günü Saat: 13.30-14.30 arasında gerçekleştirilecektir.
  • Belirtilen konuyla ilgili paylaşımlar Bimeks Tel A.Ş. Makine Satış Mühendisi İbrahim Taşdemir tarafından gerçekleştirilecektir.
  • Seminer günü webinara bağlanabileceğiniz link e-posta adresinize 12:00 – 12:30 arasında gönderilecektir. E-posta ile gelen bağlantıya belirtilen saatte tıklayarak katılım gösterebilirsiniz.

Toplantı Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.  


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
Dökümde Eklemeli Üretim İçin Uygun Ekipman ve Malzeme Seçim Kriterleri
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.