Açıklama
Tüdöksad akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.
Eğitim Tarihi
06.04.2020
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
25.03.2020
Başvuru Bitiş Tarihi
03.04.2020
Eğitim Yeri
WEBİNAR
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2020 yılında seminer faaliyetlerimize Tüdöksad Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda devam etmekteyiz.
Tüdöksad Akademi eğitimlerimiz Koronavirüs (COVID-19) pandemisi sebebiyle geçici bir süre WEBINAR şeklinde devam edecektir.
Bu doğrultuda dördüncü webinarımız “Dökümde Manyetik Muayene ve Değerlendirme Kriterleri & TS EN 1369 Standardı” başlığında 6 Nisan 2020 Pazartesi günü saat 13.30’da başlayacaktır.
Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları:
• 6 Nisan Pazartesi günü saat: 13.30-14.30 arasında gerçekleştirilecektir.
• Belirtilen konuyla ilgili paylaşımlar Gedik Test Merkezi Müdürü Sayın Uğur Gürol ve Eğitim Bölüm Başkanı Sayın Duygu Agabeyoğlu tarafından gerçekleştirilecektir.
• Seminer günü webinara bağlanabileceğiniz link e-posta adresinize 12:00 – 12:30 arasında gönderilecektir. E-posta ile gelen bağlantıya belirtilen saatte tıklayarak katılım gösterebilirsiniz.
• Toplantı Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.


Sistemin Doğru Çalışması İçin Gereksinimler
• Windows, Mac ya da Linux işletim sistemine sahip masaüstü cihazlar ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için Google Chrome
• IOS 12.0 işletim sistemine sahip Apple cihazlar (IPhone ve IPad) için Safari
• Eğitime katılacak meslektaşlarımız ile irtibata geçilerek webinar öncesinde sistem kontrolü amacıyla deneme oturumları gerçekleştirilecektir. Böylelikle webinar esnasında karşılaşılabilecek bağlantı problemlerinin önüne geçilmesi sağlanacaktır.

 

Katılımcıların kayıt yaptırmak üzere 3 Nisan Cuma günü tarihine kadar [email protected] adresine göndermeleri ya da akademi.tudoksad.org.tr adresinden derneğimize ulaştırmaları gerekmektedir.


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
DÖKÜMDE MANYETİK MUAYENE ve DEĞERLENDİRME KRİTERLERİ