Açıklama
Tüdöksad akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.
Eğitim Tarihi
21.04.2020
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
14.04.2020
Başvuru Bitiş Tarihi
20.04.2020
Eğitim Yeri
WEBINAR
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2020 yılında seminer faaliyetlerimize Tüdöksad Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.
Bu doğrultuda beşinci webinarımız “Kısa Çalışma ve Kısa Çalışma Ödeneği” başlığında 21 Nisan 2020 Salı günü saat 13.30’da başlayacaktır. Avukat Işıl Gizem NAS, Covid-19 kapsamında kısa çalışma süreçlerinin ipuçları ve kısa çalışma ödeneğine nasıl başvurulacağı hakkında bilgiler verecektir.
Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları:
• 21 Nisan Salı günü saat: 13.30-14.30 arasında gerçekleştirilecektir.
• Belirtilen konuyla ilgili paylaşımlar Avukat Işıl Gizem NAS tarafından gerçekleştirilecektir.
• Seminer günü webinara bağlanabileceğiniz link e-posta adresinize 12:00 – 12:30 arasında gönderilecektir. E-posta ile gelen bağlantıya belirtilen saatte tıklayarak katılım gösterebilirsiniz.
• Toplantı Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

Sistemin Doğru Çalışması İçin Gereksinimler
• Windows, Mac ya da Linux işletim sistemine sahip masaüstü cihazlar ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için Google Chrome
• Eğitime katılacak meslektaşlarımız ile irtibata geçilerek webinar öncesinde sistem kontrolü amacıyla deneme oturumları gerçekleştirilecektir. Böylelikle webinar esnasında karşılaşılabilecek bağlantı problemlerinin önüne geçilmesi sağlanacaktır.

Katılımcıların kayıt yaptırmak üzere 20 Nisan Pazartesi günü tarihine kadar [email protected] adresine göndermeleri ya da akademi.tudoksad.org.tr adresinden derneğimize ulaştırmaları gerekmektedir.


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
K.Ç.Ö.
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.