Açıklama
Tüdöksad Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.
Eğitim Tarihi
20.05.2020
Eğitim Saati
16:00
Başvuru Başlangıç Tarihi
11.05.2020
Başvuru Bitiş Tarihi
19.05.2020
Eğitim Yeri
WEBINAR
Eğitim İçeriği

Sayın Üyelerimiz,
Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2020 yılında seminer faaliyetlerimize Tüdöksad Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.
Bu doğrultuda sekizinci webinarımız “Döküm Hata Tanımlamaları & Örneklemeler” başlığında 20 Mayıs 2020 Çarşamba günü saat 16.00’da başlayacaktır.

Üyemiz olan Imerys Metalurji firmasından Sayın Cihan Aktolga ve Sayın Salih Çuha; özellikle "Kum sürüklenmesi, Kum sinterleşmesi ve Dart hataları" hakkında örneklerle birlikte bilgilerini paylaşacak ve soruları yanıtlayacaktır.
Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları:
• 20 Mayıs Çarşamba günü saat: 16.00-17.00 arasında gerçekleştirilecektir.

• Belirtilen konuyla ilgili paylaşımlar Imerys Metalurji firmasından Sayın Cihan Aktolga ve Sayın Salih Çuha tarafından gerçekleştirilecektir.

• Seminer günü webinara bağlanabileceğiniz link e-posta adresinize 15:00 – 15:30 arasında gönderilecektir. E-posta ile gelen bağlantıya belirtilen saatte tıklayarak katılım gösterebilirsiniz.

• Toplantı Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

Sistemin Doğru Çalışması İçin Gereksinimler

• Windows, Mac ya da Linux işletim sistemine sahip masaüstü cihazlar ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için Google Chrome

• Eğitime katılacak meslektaşlarımız ile irtibata geçilerek webinar öncesinde sistem kontrolü amacıyla deneme oturumları gerçekleştirilecektir. Böylelikle webinar esnasında karşılaşılabilecek bağlantı problemlerinin önüne geçilmesi sağlanacaktır.

Katılımcıların kayıt yaptırmak üzere en geç 19 Mayıs Salı günü tarihine kadar [email protected] adresine göndermeleri ya da akademi.tudoksad.org.tr adresinden derneğimize ulaştırmaları gerekmektedir.

CEVAP:
Katılımcı
Firma:
Ad Soyad:
Ünvan/Görevi:
Telefon (Cep):
E-posta: (*bildirilmesi zorunludur)


Bilgilerinize sunuyor ilgili çalışanlarınızın katılımını bekliyoruz.


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
20 Mayıs Imerys Kalıp Kumu Döküm Hataları Tüdoksad
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.