Açıklama
Tüdöksad Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.
Eğitim Tarihi
18.08.2020
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
12.08.2020
Başvuru Bitiş Tarihi
17.08.2020
Eğitim Yeri
Webinar
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2020 yılında seminer faaliyetlerimize Tüdöksad Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda on altıncı webinarımız “HPDC Enjeksiyon Teknolojileri ile Üretim Verimliliğinin Arttırılması" başlığında 18 Ağustos 2020 Salı günü saat 13.30’da başlayacaktır.

Üyemiz Velacast firması Direktörü Sayın Ersan Kahyaoğlu (Direktör), Velacast Mühendisleri Sayın Dilara Kızılboğa ve Sayın Ehsan Khoshniat ile temsilcisi oldukları Alrotec firması Ürün Müdürü Sayın Miquel Jové Fargas’ın katılımıyla gerçekleşecek webinarda yüksek basınçlı enjeksiyon dökümde proses verimliliğinin arttırılması noktasında soğutmalı-soğutmasız piston (plunger), silindir (Shot Sleeve), yağlayıcılar (Lubrication) ve kalıp içi yüksek teknoloji çözümleri hakkında bilgiler verilecek ve sonrasında katılımcılarımızın soruları yanıtlanacaktır.

Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları:

• 18 Ağustos Salı günü saat: 13.30-14.30 arasında gerçekleştirilecektir.

• Belirtilen konuyla ilgili paylaşımlar Velacast Direktörü Sayın Ersan Kahyaoğlu, Velacast Mühendisleri Sayın Dilara Kızılboğa ve Sayın Ehsan Khoshniat, Alrotec firması Ürün Müdürü Sayın Miquel Jové Fargas tarafından gerçekleştirilecektir.

• Program: Giriş/Açılış konuşması : Velacast Mühendisi Sn. Dilara Kızılboğa, Sunum : Velacast Direktörü Sn.Ersan Kahyaoğlu, Soru-cevap : Alrotec Ürün Müdürü Mr. Miquel Jové Fargas ve Velacast Mühendisi Sn.Ehsan Khoshniat

• Seminer günü webinara bağlanabileceğiniz link e-posta adresinize 12:00 – 12:30 arasında gönderilecektir. E-posta ile gelen bağlantıya belirtilen saatte tıklayarak katılım gösterebilirsiniz.

• Toplantı Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

Sistemin Doğru Çalışması İçin Gereksinimler

• Windows, Mac ya da Linux işletim sistemine sahip masaüstü cihazlar ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için Google Chrome

• Eğitime katılacak meslektaşlarımız ile irtibata geçilerek webinar öncesinde sistem kontrolü amacıyla deneme oturumları gerçekleştirilecektir. Böylelikle webinar esnasında karşılaşılabilecek bağlantı problemlerinin önüne geçilmesi sağlanacaktır.

Katılımcıların kayıt yaptırmak üzere en geç 17 Ağustos Pazartesi günü tarihine kadar [email protected] adresine göndermeleri ya da akademi.tudoksad.org.tr adresinden derneğimize ulaştırmaları gerekmektedir.


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
ALROTEC - VELACAST webinar presentation_200818
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.