Açıklama
Tüdöksad Akademi pandemi sebebiyle webinarlara ağırlık vermiş ve tüm sektörün faydası için herkese açık ve ücretsiz hale getirmiştir.
Eğitim Tarihi
08.09.2020
Eğitim Saati
13:30
Başvuru Başlangıç Tarihi
01.09.2020
Başvuru Bitiş Tarihi
07.09.2020
Eğitim Yeri
Webinar
Eğitim İçeriği

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği olarak 2020 yılında seminer faaliyetlerimize Tüdöksad Akademi yürütücülüğünde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda WEBINAR şeklinde devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda 2020 yılı 17. Webinarımız “Kimyasal (Reçine) Bağlı Kum Geri Kazanım Teknolojileri" başlığında 8 Eylül 2020 Salı günü saat 13.30’da ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir.

Üyemiz Ekspert Mümessillik firmasının temsilcisi olduğu Sinto kuruluşuyla birlikte ortak girişimi Sinto Türkiye firmasından Sayın Burak Çağlı (Birim Müdürü) webinarda  kimyasal bağlı kuma demir,çelik ve diğer metallerin  döküm proseslerinde reçine bağlı kumların yenilenmesi (OMEGA) teknolojilerinde yaşanan gelişmeleri paylaşacak ve katılımcılarımızın sorularını yanıtlayacaktır.

Webinar için eğitimden bir gün öncesine kadar katılımcı kayıtları devam edecektir.

Webinar detayları:

• 08 Eylül Salı günü saat: 13.30-14.30 arasında gerçekleştirilecektir.

• Seminer günü webinara bağlanabileceğiniz link e-posta adresinize 12.00 – 12.30 arasında gönderilecektir. E-posta ile gelen bağlantıya belirtilen saatte tıklayarak katılım gösterebilirsiniz.

• Toplantı Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Sayın Seyfi Değirmenci moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

Katılımcıların kayıt yaptırmak üzere en geç 07 Eylül Pazartesi günü tarihine kadar [email protected] adresine göndermeleri ya da akademi.tudoksad.org.tr adresinden derneğimize ulaştırmaları gerekmektedir.

CEVAP:

Katılımcı

Firma:

Ad Soyad:

Ünvan/Görevi:

Telefon (Cep):

E-posta: (*bildirilmesi zorunludur)

Bilgilerinize sunuyor ilgili çalışanlarınızın katılımını bekliyoruz.


Eğitim Dökümanları
Dosya Başlığı
Sonuç bulunamadı
  • Eğitim doküman içeriklerini görüntüleyebilmek için üye girişi yapınız.
  • Eğitim dokümanları üye girişi yapıldıktan sonra sadece dernek üyeleri veya eğitime katılım sağlayan kişiler tarafından görüntülenmektedir.